Międzyzakładowa
Organizacja
Związkowa




ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza






KOMISJE WYDZIAŁOWE / SPÓŁEK


PRZEWODNICZĄCY KOMISJI WYDZIAŁOWYCH / SPÓŁEK


KADENCJA 2023-2028 * KADENCJA 2018-2023 * INFORMACJE Z KOMISJI - 2013 * 2012 * 2011 * 2010 * 2009 * 2008 * 2007



Kadencja 2023-2028




*


Komisja Wydziałowa Zakład Wielkie Piece

Roman Świątkowski
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Patryk Chyc
- Paweł Dylowski
- Adam Jurek
- Rafał Niemiec
- Grzegorz Sioła
- Dariusz Szypczyński

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Patryk Chyc
- Paweł Dylowski
- Rafał Niemiec

- Grzegorz Sioła
- Dariusz Szypczyński
- Roman Świątkowski



*


Komisja Wydziałowa Administracji

Grzegorz
Szymański - Przewodniczący

Skład Komisji:
- Marek Kopciara
- Barbara Kucharczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Marek Kopciara
- Grzegorz Szymański







Komisja Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o. o.

Adam Woszczyk
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Aneta Nowacka
- Jacek Chałupka

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Adam Woszczyk






Komisja Consensus Company Sp. z o. o. Sp. k.

Agnieszka Chmiel
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Danuta Rajkowska
- Justyna Karpowicz
- Ewa Szrek

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Danuta Rajkowska
- Agnieszka Chmiel






Komisja PUK Kolprem Sp. z o. o.

Piotr Opler
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Paweł Duda,
- Piotr Kleszczowski,
- Szymon Lada,
- Artur Leś,
- Adam Wijatkowski,
- Artur Zawiązalec

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Filip Błaut
- Krzysztof Janus
- Szymon Lada

- Piotr Opler
- Adam Wijatkowski






Kadencja 2018-2023







Komisja Wydziałowa Tokarnia Walców

Jakub Słomczyński
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Roman Gawron
- Andrzej Lech
- Grzegorz Szymański
- Robert Winker
- Marcin Zawiliński

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jerzy Goiński
- Andrzej Lech
- Jakub Słomczyński
- Grzegorz Szymański






Komisja Wydziałowa Biura Jakości i Rozwoju Produktu

Jadwiga Szewczyk
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Jacek Chaberko
- Jacek Czworowski
- Piotr Kiełb
- Damian Jędruch
- Teresa Krzemieniecka
- Robert Matuszewski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jarosław Czworowski
- Damian Jędruch
- Jadwiga Szewczyk






Komisja Wydziałowa Zakład Energetyczny PED

Piotr Makieła
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Władysława Bembenek
- Marek Leks, Marek Pawlicki
- Marek Pawlicki
- Dorota Warmuz

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Władysława Bembenek
- Marek Leks
- Piotr Makieła






Komisja Wydziałowa Biura Utrzymania Ruchu, Informatyki i GM.

Janusz Woźniak
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Zdzisław Sobieraj
- Janusz Dudała
- Lech Majchrzak
- Robert Ufnalski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Janusz Dudała
- Lech Majchrzak
- Zdzisław Sobieraj
- Robert Ufnalski
- Janusz Woźniak






Komisja Wydziałowa Zakład Wielkie Piece

Roman Świątkowski
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Dariusz Chmiel
- Paweł Dylowski
- Andrzej Marzec
- Rafał Niemiec
- Grzegorz Sioła
- Michał Zawadzki

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Dariusz Chmiel
- Paweł Dylowski
- Andrzej Marzec
- Rafał Niemiec

- Grzegorz Sioła
- Dariusz Szypczyński
- Roman Świątkowski
- Michał Zawadzki






Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Duża

Mariusz Pietruszka
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Grzegorz Ciborowski
- Robert Czyżycki
- Tomasz Foltynowicz
- Mirosława Haniewicz
- Krzysztof Kozłowski
- Krzysztof Węgrzyniak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Sławomir Białowąs
- Daniel Borkowski
- Grzegorz Ciborowski
- Robert Czyżycki

- Tomasz Foltynowicz
- Krzysztof Kozłowski
- Alina Lewandowska
- Mariusz Pietruszka

- Regina Solecka
- Krzysztof Węgrzyniak
- Beata Wieruchowska







Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Średnia

Janusz Maciążek
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Jacek Bąkowski
- Zbigniew Bigaj
- Mariusz Hutniczak
- Jacek Jankowiak
- Artur Pawlusiński

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jacek Bąkowsk
- Zbigniew Bigaj
- Jan Duda
- Mariusz Hutniczak

- Janusz Maciążek
- Artur Pawlusiński
- Stanisław Szrek












Komisja Wydziałowa Zakład Stalownia

Robert Dębiec
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Józef Bobowski
- Zenon Koścień
- Roman Kuliński
- Waldemar Sikora
- Marcin Walczak
- Artur Woźniak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Józef Bobowski
- Robert Dębiec
- Zenon Koścień
- Marian Kowalik

- Roman Kuliński
- Mirosław Nowak
- Waldemar Sikora
- Marcin Walczak

- Artur Woźniak
- Jacek Wypych








Komisja Wydziałowa Administracji

Teresa Zaręba
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Agnieszka Białas
- Leokadia Krymiec
- Barbara Kucharczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Bożena Jadwiga Maciejczyk
- Ewa Olszańska
- Teresa Zaręba






Komisja Unimed Sp. z o. o. i Unidrux Sp. z o. o.

Karolina Konwińska - Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Małgorzata Rejowska
- Ilona Urantówka-Warmuz

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Karolina Konwińska
- Ilona Urantówka-Warmuz






Komisja Consensus Company Sp. z o. o. Sp. k.

Agnieszka Chmiel
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Danuta Rajkowska - Zastępca Przewodniczącej
- Justyna Karpowicz - Sekretarz
- Ewa Szrek
- Michał Rassek

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Danuta Rajkowska
- Robert Rajkowski
- Joanna Szota






Komisja Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o. o.

Adam Woszczyk
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Aneta Nowacka
- Mieczysław Tylko

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Adam Woszczyk






Komisja Maritex2 Sp. z o. o.

Marek Szendzielorz
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Józef Wysocki
- Tomasz Czapla
- Stanisław Kuśnierz
- Zbigniew Wilczek
- Ryszard Błaszczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Marek Szendzielorz
- Józef Wysocki
- Zbigniew Wilczek
-
Stanisław Kuśnierz






Komisja PUK Kolprem Sp. z o. o.

Piotr Opler
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Andrzej Gościńczyk
- Zbigniew Olewiński
- Marek Przewoźny
- Aneta Sykta
- Artur Zawiązalec
- Krzysztof Ziomek

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Andrzej Cembrzyński
- Arkadiusz Dulik
- Andrzej Gościńczyk

- Krzysztof Janus
- Zbigniew Olewiński
- Piotr Opler






Komisja Alkat Sp. z o. o.

Mariusz Wolny
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Rafał Koszowski
- Tomasz Tabor

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Mariusz Wolny







Komisja ArcelorMittal Business Centre of Excellence Group Sp. z o.o.

Elżbieta Jędrusik
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Ewa Folwarczny
- Urszula Gorczyczyńska

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Elżbieta Jędrusik







Komisja ArcelorMittal Distribution Solution Poland Sp. z o. o.

Mirosław Grzych
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Marcin Doskocz
- Jacek Walencik

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Mirosław Grzych







Komisja Partner Serwis Sp. z o. o.

Grzegorz Służałek
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Adrian Okularczyk
- Ryszard Halejak






Komisja POM Sp. z o. o. w Suwałkach

Stanisław Kurzynowski
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Stanisław Krajewski
- Szymon Podolewski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Stanisław Kurzynowski

- Szymon Podolewski






Komisja Emerytów i Rencistów

Andrzej Chrzanowski - Przewodniczący

Skład Komisji:
- Jan Czerw
- Zenon Gradzik
- Stanisław Leśniewski

- Zbysław Lewiński
- Alojzy Lorek
- Ireneusz Płocha

- Zdzisław Waleński
- Bolesław Wileczek


Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Andrzej Chrzanowski
- Jan Czajkowski
- Jan Czerw
- Zenon Gradzik

- Andrzej Jonkisz
- Zbysław Lewiński
- Alojzy Lorek
- Adam Oczkowski

- Ireneusz Płocha
- Zofia Płocha



Delegatami Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów zostali:
- Andrzej Chrzanowski
- Zbysław Lewiński

- Ireneusz Płocha
- Bogusław Wileczek









Na tych stronach mogą być użyte skrypty zapisujące niektóre dane w postaci plików cookies (reklamy, sondy, statystyki itp). Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twoim komputerze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w Twojej przeglądarce internetowej.

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
- wszystkie prawa zastrzeżone - redakcja
e-mail -