Międzyzakładowa
Organizacja
Związkowa
ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Karty Edenred w ramach upominku świątecznego, rocznicowego i Mikołaja
150 zł z okazji 40 rocznicy powstania NSZZ "Solidarność", 150 zł z tytułu upominku świątecznego oraz dodatkowe zasilenie z tytułu paczki mikołajkowej w wysokości 100zł/dziecko otrzymają uprawnieni Członkowie Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza. Równowartość powyższych kwot zdeponowana zostanie na kartach płatniczych Edenred, które otrzymają Członkowie NSZZ "Solidarność". Należy pamiętać, aby przed pierwszym użyciem kartę aktywować i nadać jej numer PIN.

W związku z panującą pandemią oraz wprowadzonym reżimem sanitarnym, a także celem zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 dąbrowska Solidarność podjęła decyzję o wydaniu Członkom Związku kart płatniczych Edenred, które zostaną zasilone określoną kwotą.

Karta Edenred będzie dystrybuowana wśród Członków Związku przez Przewodniczących poszczególnych Komisji Zakładowych/Spółek od dnia 7 grudnia br.

Kwota zasilenia

Każdy Członek MOZ NSZZ "Solidarność" AMP S.A. - Dąbrowa Górnicza otrzyma kartę Edenred, zasiloną kwotą 150 zł - jako upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz kwotą 150 zł - jako upominek z okazji 40-tej rocznicy powstania NSZZ "Solidarność".

Ponadto - jak informowaliśmy wcześniej - w tym roku paczki dla dzieci z okazji Mikołaja dąbrowska Solidarność przekaże rodzicom dzieci również formie środków finansowych, które zasilą kartę płatniczą - Edenred. Wartość tegorocznego upominku, zgodnie z decyzją Międzyzakładowej Komisji została zwiększona w stosunku do roku ubiegłego i wynosi 100 zł. Taką kwotą na każde uprawnione do paczki mikołajkowej dziecko będą dodatkowo zasilone karty. Przypominamy, iż akcją mikołajkową objęte są dzieci urodzone po 31 grudnia 2004 r. do dnia 31 października 2020 r., a warunkiem koniecznym do otrzymania upominku jest opłacona składka członkowska za październik 2020 r. oraz dostarczony do Związku akt urodzenia dziecka.

Aktywacja i numer PIN

Każda karta ma indywidualny numer, który został przypisany poszczególnym Członkom Solidarności.

Wraz z kartą w zaklejonej kopercie Członkowie Związku otrzymają instrukcję uruchomienia karty wraz z kodem aktywacyjnym, który będzie potrzebny do nadania karcie numeru PIN. Należy pamiętać, aby przed pierwszym użyciem aktywować kartę i nadać jej własny 4-ro cyfrowy numer PIN.

Aktywacja karty wraz z nadaniem numeru PIN może być dokonana poprzez:

- stronę internetową: należy zarejestrować kartę na stronie myedenred.pl
- telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 22 481 39 08 (numer umieszczony jest na rewersie karty) i wybierając 2. Dalej należy postępować zgodnie z instrukcją.

Pełny Regulamin użytkowania karty znajduje się na stronie myedenred.pl w zakładce "Moje Karty".

Możliwość Płacenia i pobrania gotówki

Karty Edenred są akceptowane na całym świecie z możliwością płatności w terminalu płatniczym, zbliżeniowo poprzez płatności mobilne, w internecie. Użytkownik karty nie ponosi żadnych opłat za dokonane transakcje bezgotówkowe.

Karty Edenred dają wolność płatności bez ograniczeń nominałem, jak to ma miejsce w przypadku bonów.

Użytkownicy kart Edenred mogą płacić szybko i wygodnie telefonem z Google Pay T lub Apple Pay. Wystarczy zabrać ze sobą telefon na zakupy i podczas dokonywania płatności zbliżyć go do terminala.

Ponadto Członkowie naszego Związku będą mogli dokonać wypłaty znajdujących się na karcie środków za pomocą bankomatu, jednak należy pamiętać, że w tym przypadku pobierana jest przez Edenred prowizja w wysokości 2,9% wypłacanej sumy, nie mniej niż 4 zł.

dostęp online i mobile

Członkowie Solidarności będą mieli dostęp do prostych narzędzi online (myedenred.pl) i bezpłatnej aplikacji mobilnej "Twoja Karta" umożliwiających:

- sprawdzenie salda, historii transakcji oraz informacji o doładowaniu karty,
- aktywację karty, nadanie, zmiana PIN-u oraz możliwość przypomnienia PIN-u,
- zastrzeżenie karty w przypadku zgubienia lub kradzieży oraz złożenie wniosku o duplikat,
- bezpośredni kontakt z dedykowanym zespołem Działu Obsługi Użytkowników Kart,
- zawsze pod ręką automatyczny telefoniczny system obsługi użytkowników dostępny 24/7 (nr. tel. 22 481 39 08).

o tym należy pamiętać

Posiadacze kart Edenred muszą pamiętać, że:

- nie wolno dokonywać transakcji nieaktywnymi kartami;
- nie można dokonywać żadnych zmian na kartach, gdyż może to skutkować odmową przyjęcia karty;
- punkty handlowo-usługowe mają prawo odmówić przyjęcia kart uszkodzonych;
- kartą można dokonywać płatności tylko do wysokości limitu doładowania karty (w przypadku transakcji przekraczającej wartość środków na karcie należy różnicę dopłacić z własnych środków);
- karta posiada termin ważności wydrukowany na awersie karty, po upływie którego nie można nią dokonywać transakcji. W przypadku niewykorzystania środków będących na karcie do daty upływu jej ważności - środki te przepadają.

Wydawane przez dąbrowską Solidarność karty Edenred mają ważność 36 miesięcy (do grudnia 2023 r.), dlatego prosimy o jej zachowanie także po wyczerpaniu znajdujących się niej środków, istnieje bowiem możliwość, że Solidarność w przyszłości będzie dokonywać dodatkowych zasileń karty.

Dodatkowe korzyści

W związku z podjętą w ramach kart płatniczych współpracą firma Edenred z okazji Bożego Narodzenia przygotowała dla Członków NSZZ Solidarność program Bezcenne Chwile z Mastercard 50 zł, w którym w prezencie dla każdego Członka Związku przekaże wartość 50 zł w formie e-voucherów zakupowych. Vouchery można wykorzystać po zarejestrowaniu karty na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/ w terminie od 8 - 22 grudnia br.

Jeden użytkownik karty może skorzystać z promocji tylko raz. Po zarejestrowaniu karty punkty zostaną automatycznie dodane do profilu użytkownika najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Po otrzymaniu punktów użytkownik będzie mógł je wymienić na e-voucher o wartości 50 zł. m. in. u partnerów: Douglas, Empik, Decathlon, Komfort, HBO GO, home&you, CIRCLE, SKI team, TIME TREND.

Ponadto dla Członków Związku przygotowany został pakiet unikalnych kuponów rabatowych, dzięki którym można zaoszczędzić na domowych wydatkach i w ulubionych sklepach. Kupony rabatowe dostępne są w wersji drukowanej - umieszczone będą w kopercie wraz z kartą Edenred i online. Zniżki obowiązywać będą posiadaczy karty niezależnie od faktu czy Członek Związku będzie na niej posiadał środki finansowe, czy też zostaną one już wcześniej wydatkowane. Do uzyskania upustu nie jest wymagana płatność kartą Edenred. Powyższe zniżki zostaną naliczone po okazaniu karty.

W przypadku wystąpienia problemów prosimy o kontakt z sekretariatem Związku - tel. 61-05.


Na tych stronach mogą być użyte skrypty zapisujące niektóre dane w postaci plików cookies (reklamy, sondy, statystyki itp). Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twoim komputerze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w Twojej przeglądarce internetowej.

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
- wszystkie prawa zastrzeżone - redakcja
e-mail -