Komisja
Wydziałowa Tokarnia
Walców
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Słomczyński Jakub
Bil Paweł,
Gawron Roman,
Lech Andrzej,
Rapacz Sławomir,
Winkler Robert
|
Komisja
Wydziałowa Biura
Jakości i Rozwoju
Produktu
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Jędruch Damian
Czworowski
Jarosław,
Gratkiewicz Szymon,
Kiełb Piotr,
Kuliński Romuald,
Łapiński Mateusz,
Matuszewski Robert
|
Komisja
Wydziałowa Zakład
Energetyczny PED
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Leks Marek
Rzany Barbara,
Żmuda Dawid
|
Komisja
Wydziałowa Biura
Utrzymania Ruchu,
Informatyki i GM.
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
|
-
Woźniak Janusz
Dudała Janusz,
Majchrzak Lech,
Sobieraj Zdzisław,
Ufnalski Robert
|
Komisja
Wydziałowa Zakład
Wielkie Piece
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Świątkowski Roman
Chyc Patryk,
Dylowski Paweł,
Jurek Adam,
Niemiec Rafał,
Sioła Grzegorz,
Szypczyński Dariusz
|
Komisja
Wydziałowa Zakład
Walcownia Duża
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Pietruszka Mariusz
Ciborowski
Grzegorz,
Czyżycka Dorota,
Dec Grzegorz,
Foltynowicz Tomasz,
Haniewicz Mirosława,
Wieczorek Dariusz
|
Komisja
Wydziałowa Zakład
Walcownia Średnia
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
|
-
Maciążek Janusz
Bąkowski Jacek,
Bigaj Zbigniew,
Hutniczak Mariusz,
Pawlusiński Artur
|
Komisja
Wydziałowa Zakład
Stalownia
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
|
-
Dębiec Robert
Kałwa Daniel,
Kuliński Roman,
Sikora Waldemar,
Woźniak Artur;
|
Komisja
Wydziałowa Administracji
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Szymański Grzegorz
Kopciara Marek,
Kucharczyk Barbara;
|
Komisja
Unimed Sp. z o. o. i
Unidrux Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Konwińska Karolina
Lis Paweł
Urantówka-Warmuz Ilona
|
Komisja
Consensus Company Sp. z
o.o. Sp.k.
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
|
-
Chmiel Agnieszka
Karpowicz
Justyna,
Rajkowska Danuta,
Szrek Ewa
|
Komisja
Przedsiębiorstwa Usług
Wodociągowych HKW Sp. z
o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Woszczyk Adam
Chałupka Jacek,
Nowacka Aneta;
|
Komisja
Maritex2 Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
|
-
Szendzielorz Marek
Kuśnierz
Stanisław,
Paciej Sławomir,
Rolka Sylwester,
Wysocki Józef;
|
Komisja
PUK Kolprem Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Opler Piotr
Duda Paweł,
Kleszczowski Piotr,
Lada Szymon,
Leś Artur,
Wijatkowski Adam,
Zawiązalec Artur;
|
Komisja
Alkat Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Koszowski Rafał;
Brzeziński
Paweł,
Wróbel Jarosław
|
Komisja
ArcelorMittal Business
Centre of Excellence
Group Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
- Musialik
Magdalena
Folwarczny Ewa,
Rajewska Justyna
|
Komisja
ArcelorMittal
Distribution Solution
Poland Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Grzych Mirosław
Otfinowski
Marcin,
Walencik Jacek
|
Komisja
Partner Serwis Sp. z o.o.
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Służałek Grzegorz
Halejak Ryszard,
Okularczyk Adrian
|
Komisja
POM Sp. z o.o. w
Suwałkach
|
Przewodniczący
członek
członek
|
-
Kurzynowski Stanisław
Podolewski
Szymon,
Kowalski Piotr
|
Komisja
Emerytów i Rencistów
|
Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
|
-
Czerw Jan
Jabłoński
Karol,
Lorek Alojzy,
Płocha Ireneusz,
Szrek Stanisław,
Waleński Zdzisław,
Zaręba Teresa
|